| NoName_7204 a întrebat:

Buna din nou!
laughing

Am gasit ceva teme pe net dar nu stiu sa le instalez
Am gasit si o aplicatie care contine multe teme pentru Xp [Style Xp]
Dar nu am nici cea mai vaga idee in legatura cu instalarea lui si aplicarea temelor ce le contine. sad
Daca mi-ati putea da macar un ghid dupa net pentru utilizare as fi recunoscatoare! puppy dog eyes

Sau daca nu, un id si imi explicati mai bine pe mess! happy

Fundita [~.~]
Bafta!

1 răspuns:
| madutza_5757 a răspuns:

Nu mai bine iei tu de pe google programul acela TeamView ca e cel mai simlu sicare stie sa te ajute sa intre in pc-ul tau si sa iti instaleze ce ai nevoie