| Alisstor a întrebat:

Un ghid de utilizare al femeii va rog? Un ghid/manual/un ReadMe, ceva? Se vede ca nu le am cu chestiile astea. Imi poate zice cineva ce vrea sa auda o fata si cea mai rapida cale de a o "acapara"? ("vraji" pentru cei din domeniu). App... si oare fetele astea, stiu ce vor? Sau doar se fac ca stiu si cand colo n-au nici cea mai vaga idee? Oricum, prima intrebare are prioritate.

Răspuns Câştigător
| UatDăFac a răspuns:

Ţi-l împrumut http://i.imgur.com/ydxBB.jpg

1 răspuns:
| bunnylover537 a răspuns:

Ce m-am saturat de tipii astia care generalizeaza si trateaza tipele ca pe o specie uniforma. Bai, nu exista manual de utilizare a unei femei, tu comporta-te asa cum simti, cat de precaut posibil ca sa mergi la sigur [ca s-ar putea sa dai peste una desteapta]. Si da, fetele stiu ce vor. Majoritatea. Si ele cam fac ce vor, tipii fac doar ce pot.