| DraionoDragos a întrebat:

Buna seara lume, as vrea sa stiu daca cineva are o vaga idee cum as putea face o aplicatie ca whatsapp pentru conversatie dar unica problema este ca nu stiu limbaj de programare si as vrea ceva mai simplu... in ideea ca nu sunt chiar paralel.

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Youtube-ul e raiul tutorialelor. Incearca acolo sa cauti.

| DraionoDragos explică (pentru Aasdfghj):

Am incercat acolo dar toti vb de limbaje de programare

| Aasdfghj a răspuns (pentru DraionoDragos):

Pai si cum vrei altfel? Eu nu am auzit sa se faca in alt mod aplicatii, dar cine stie... poate exista.

| VoidEternal a răspuns (pentru Aasdfghj):

Se poate și fără programare.

Prin poștă.