| florinagabriela15 a întrebat:

Buna dragilor! Nu-mi apar toti prietenii onlaine pe facebook si nu stiu de ce...ma puteti ajuta? va rog funda

4 răspunsuri:
| DianaFP a răspuns:

Ori sunt prea multi si nu au loc in lista ori unii sunt pe invizibil ori altii chiar nu sunt online big grin

| SmackER a răspuns:

Pai daca trec de 20 on-line nu mai apar. Daca vrei sa ii vezi dai click in dreapta jos, pe CHAT.

| Nicole8 a răspuns:

Pai nu iti apar pentru ca nu sunt intrati sau au chatul deconectat(ei)... sper ca te-am ajutat:*

| Nicole8 a răspuns:

Sau cum a spus si SmackER daca trec de 20 nu mai apar