| ioana_2121 a întrebat:

este un baiat in clasa pe nume Radu care eu stiu ca ma place de la colegi dar mi-am dat si eu seama ca ma place fiindca intotdeaua cand sta langa mine se inroseste la fatalaughing, dar eu vreau sa il aud pe el cand imi spune asta.Imi puteti spune cum sa-l fac sa-mi spuna? Fundita!winking

2 răspunsuri:
| SakuraBeauty a răspuns:

Nu stiu dar..., pai tie iti place de el?:) sa stii ca baietii timizi sunt de obicei cei care au sufletul cel mai bun, acum nah daca tie iti place de el eu crd ca ar trebui sa ii stai in apropiere, la ore sa te uiti la el si sa vezi daca se uita la tine si sa il prinzi "in flagrant " :D apoi sa il intrebi " mai tie iti place de mine " sau ceva de genul., el apoi nu va mai avea ce sa zica va rosii si va recunoaste zic eu :)) sper ca te-am ajutat te pwwwp duulce dulce pa pa

| Piticuuu a răspuns:

Mandria asta[-x laughingjucati adv sau provocare si spune-i unei prietene sa-l intrebelaughing