| ralucaioana1990 a întrebat:

exista vreo modalitate de a afla cine da unlike la pagina pe facebook?

4 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Poti sa dai unlike dar doar daca ai dat inainte like.
Adica inti pe pagina respectiva si o sa iti apara in dreapta sus butonasul like bifat, te duci cu, cursorul pe el si o sa iti apara o mica lista de optiuni jos printre care si unlike.

| PяInCєSs a răspuns (pentru KellyGreen):

S-a referit la altceva adica daca poate sa afle cine da unlike la pagina ei pe fb.

| ralucaioana1990 explică (pentru KellyGreen):

Nu la aia ma refera, ma refer daca pot afla cine a dat unlike pe pagina mea.

| Grigg_Katalin_1999 a răspuns:

Intreaba.Daca cineva nu te place si ti-a dat "dislike" iti va spunewinking Fundita happy (alta cale nu exista)