| Cristina00002 a întrebat:

imi poate recomanda cineva cursuri de calificare barman ospatar din constanta? acreditate bineinteles si sa fie seriosi cu practica, unde sa poti ramane cu ceva dupa terminarea cursurilor! si daca puteti sa-mi dati cateva detalii cu privire la perioada in care se fac cursurile si mersul lucrurilor inclusiv pretul, in rate sau nu!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Raspunsuri la toate intrebarile le afli de la AJOFM Constanta, acestia acrediteaza cursurile de calificare.