| Amy a întrebat:

Buna imi poate spune cineva ce presupune si ce sustine campania TPU revive? are legatura cu o anumita Raluca? puneti-ma si pe mine in tema.mersi funda!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Campania presupune imbunatatirea calitatii TPU, deoarece, in opinia sustinatorilor campaniei, calitatea a scazut mult in ultimul an. Se refera la calitatea postarilor de pe site(intrebari si raspunsuri) care nu sunt conforme cu regulile TPU. Campania nu are legatura directa cu Raluca, care a fost administrator TPU pana la 15 octombrie 2010, doar ca se sustine ca actualul administrator, Stela, nu ar mai avea aceeasi grija privind calitatea, la fel ca Raluca si nu ar fi la fel de prompta in a raspunde mesajelor care-i sunt adresate de utilizatori. Numai bine!