| mariaalexa34 a întrebat:

Buna, imi puteti careva spune va rog cam cat ar costa traseul Caransebes-Glavanesti cu Transportul Novum Travel, am cautat peste tot si nici un rezultat?
Sper ca ma puteti ajuta voi!

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Vzi ca au un nr de telefon chiar pe site, putand sa-i suni si sa-i intrebi:
https://www.novumtravel.ro/

Ori iti poti pune in website-ul lor informatia: statiac de pornire si destinatia, data cand vrei sa plleci, numarul tau de mobil si ei te vor suna cu pretul si confirmarea.