| lola9 a întrebat:

Imi puteti da si mie facebook-ul ofical al Martinei stoessel sau unde pot comunica cu ea? Va rog dau funda!

5 răspunsuri:
| MCG a răspuns:

Am cautat si toate sunt fan-page-uri..nu are unul al ei sau daca are, e cu nume privat!

| lola9 explică (pentru MCG):

Eu la lista de pritenii am la Matine Stoessel de imi vine rau dar cand le spun ceva nu mi raspunde? Poate nu este ea sau poate nu vreau sa vorbeasca cu fanii ei (cea ce nu cred!)

| LOLtoU a răspuns:

Cauta-l pe facebook si o sa fie primul si daca vrei mai explicit, cu poza cu 3 fete(ea si inca doua) nu sunt fana, deci...

| CL0UD a răspuns:

Buna! Nu ii stiu facebook-ul, dar ii stiu twitter-ul: https://twitter.com/TiniStoessel Sper ca te-am ajutat! Fundita?