| YONTU a întrebat:

happy Imi puteti da si mie, va rog, regulamentul. Sunt de atata timp pe TPU si nu stiu unde sa-l gasesecsad.
Multumesc:X!

Răspuns Câştigător
| danilo99 a răspuns:

Nu exista un link care sa iti explice cum sa faci ceva, dar tot ce vrei sa stii, poti sa ma intrebi sau sa dai la : Vizoalizare Profil... si sus sus o sa iti apara contact. Acolo intrebi ce vrei si o sa iti raspunda. Iti zic tot ce vrei sa stii : Un mesaj se trimite asa : apesi pe poza useru-lui la care vrei sa trimiti mesajul, si ajungi la profilul lui. Apoi dai la : Trimite Mesaj, si gata, iti apare sa scrii subiectul, si mesajul, apoi trimiti. Si funda se da asa : La raspuns in dreapta apare Raspuns Castigator si o funda. Dai pe el si te intreaba daca esti sigur ca vrei sa alegi raspunsul castigator, tu apesi :.da. si gata. Sper ca te-am ajutathappy O seara Placutahappy

8 răspunsuri:
| danilo99 a răspuns:

Http://www.tpu.ro/termeni-si-conditii

Cred ca stii destul de bine ce scrie. Nimic interesant:))

| YONTU explică (pentru danilo99):

... ma refer, regulamentul ala unde iti explica cum sa pui o intrebare, cum sa trimiti un mesaj privat!

| danilo99 a răspuns (pentru YONTU):

Pententru chiestiile alea, nu exista un regulament scris. Dar eu cred ca te descurci, si eu ma descurca, apoi tu. Orice vrei sa ma intrebi ce nu stii, intreaba-ma pe mine, ok?

| YONTU explică (pentru danilo99):

...posteaza-mi un link cu chestiile alea cu mesaje cum sa dai un raspuns castigato si-ti dau funda! Ok?

| danilo99 a răspuns (pentru YONTU):

Nu dai o funda?

| YONTU explică (pentru danilo99):

Ok... Nu era cea ce mi-am dorit, dar lasa e bine! happy
P:S: Am gasit ce trebuia!

| danilo99 a răspuns (pentru YONTU):

Iti multumesc foarte frumos pentru funda. Ma bucur ca ai gasit ce`ti trebuia.

| danilo99 a răspuns (pentru YONTU):

Nu exista un link care sa iti explice cum sa faci ceva, dar tot ce vrei sa stii, poti sa ma intrebi sau sa dai la : Vizoalizare Profil... si sus sus o sa iti apara contact. Acolo intrebi ce vrei si o sa iti raspunda. Iti zic tot ce vrei sa stii : Un mesaj se trimite asa : apesi pe poza useru-lui la care vrei sa trimiti mesajul, si ajungi la profilul lui. Apoi dai la : Trimite Mesaj, si gata, iti apare sa scrii subiectul, si mesajul, apoi trimiti. Si funda se da asa : La raspuns in dreapta apare Raspuns Castigator si o funda. Dai pe el si te intreaba daca esti sigur ca vrei sa alegi raspunsul castigator, tu apesi :.da. si gata. Sper ca te-am ajutathappy O seara Placutahappy