| alexkyru a întrebat:

Imi spuneti si mie cateva tastaturi compatibile cu windows 7 si la un pret rezonabil dar sa fie si bune.Multumesc!

5 răspunsuri:
| Ekcstsy a răspuns:

Toate tastaturile de pe piata. PReturi incepand de la 20 de lei in sus.

| tteo92 a răspuns:

Salut!
Merge orice tastatura pe orice windows.
Dar ti-as putea sugera http://www.mediadot.ro/tastaturi/tastatura-e-blue-sottile a mea la fel si o am de 2 ani, raspunde foarte bine chiar si pana acum, nu am avut nicio problema cu ea. Dar bineinteles gasesti si mai ieftine daca vrei.

| Dragos_Arapasu_1994 a răspuns:

Oricare vrei tu, toate merg, nu conteaza windowsul, care iti place in functie de banii pe care ii ai iti cumperi.

| gamesu a răspuns:

Toate merge windowsu nu conteaza de exemplu poti sa-ti iei si o de aia veche de 10 ani dar si una noua fabricata acum

| alexkyru explică:

Da inteleg ca pe toate merge win7, dar am cumparat de curand un A4tech si nu avea in descriere ca merge doar pe win vista...si acum vreau sa fiu sigur.Ms pentru ajutor