| anonim_4396 a întrebat:

Intrebarea mea este: sunt de incredere site-urile de plasare a fortei de munca in strainatate? Care site-uri sunt cele mai bune/de incredere? Va dau un link cu urmatoarea firma, are toate datele acolo dar eu nu stiu sa le interpretez, ma ajuta cineva va rog frumos? Vreau sa stiu daca e ceva de capul lor deoarece am aplicat la un job la ei pe site si m-au sunat, urmand sa am interviul pe skype maine cu patronul strain. Va multumesc

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

In primul rand site-urile n-au nici o vina ca cineva plaseaza un anunt fals. Deci site-urile sunt de incredere dar nu-s oamenii de incredere.
In al 2-lea rand n-ai dat nici un link dar oricum daca este de la o persoana nu stii daca este de incredere. Daca este de la o firma mai poti gasi pe net discutii cu persoane care au avut sau nu probleme cu acea firma.

| Salontanul a răspuns (pentru HomeAlone2223):

Http://www.anaf.ro/......tul_stat/! ut/p/a1/pZFND4IwDIZ_i4ddWUGR6W3ED_Ar0QTFXcw0EzA4yJzy9wVOmihq7Kl987xt2mKGQ8wkvyUR10kmeVrVrLvzTK_rWcSaEHPuAiXOeOiaUyAelMD2PQAD6z9_B370w9CpgFVv7JN1G5b2d354E_Tj_A1mjUhgNwP1iRqB6gbPwIsla6BhiwlmUZrt649uqdy3SYSZEkehhDKuqpRjrfM-AgRFURhc8qOhMgRVgiCRWigpNAK6oKNSPfALf9Upzi4ahw8dcH4OgiCExD_Z6W1GW3fltwlo/dl5/d5/L0lDU0lKSWdrbUNTUS9JUFJBQUlpQ2dBek15cXpHWUEhIS80SkNoRG9NZHRCZ2NobkFWR0ZjUi9aN19IMUg2SDI4Mko4MU1CMEE4N0dFQjFLMDhMNS8wL3NhLmRhdG9ybmljaS5zZWxlY3QuZGVu/#Z7_H1H6H282J81MB0A87GEB1K08L5
Atentie cand copiezi link-ul in browser sa nu fie locuri goale ca nu va merge. Cand il copiezi de aici s-ar putea sa apara spatii. Firma nu este serioasa. Are datorii la buget.