| Sweet_1111 a întrebat:

la Barn Buddy, cum fac sa imi gasesc pisicuta si cainele acela mic? Vreau pas cu pas

3 răspunsuri:
| TzaCaNeL a răspuns:

Ca e si greu rau...

Dai click pe catelus/pisicuta, apesi Get Help si le spui prietenilor tai sa iti dea click pe "mai mult" /"more" unde este acel update!

| Dee0tzaA a răspuns:

Trebuie sa dai doar clik pe pisica sau caine acolo in stanga paginii, cu timpul unde ii 0%, va creste la 10%, 20%...si tot asa.cand ajungi la 100% o primesti.Iti urez succes cu rabdareahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apesi pe tiai uitat parola si iti introduci parola de la webkinz si iti vezi animalutul.