| LusyLuss a întrebat:

O intrebare despre Barn Buddy: Am vazut la unii vecini ca au o pisicuta mica si un catelus la fel d mic...pe langa cainele mare care trebuie hranit...si as vreau sa stiu si eu cum pot sa le cumpar si de unde? plz

3 răspunsuri:
| LusyLuss explică:

Nu sunt la shop...sunt nivel destul d mare... dar am inteles ca nu le primesc.trebuie sa trec niste pasi ca sa obtin pisicuta si cainele cel mic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai de la shop, dar animalele si plantele ti le dau cu cat ai nivel mai mare. depinde si la ce nivel esti...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le primesti la un nivel mai mare dar trebuie sa ceri ajutorul prietenilor