| Nastia a întrebat:

Ma adresez persoanelor din Ploiesti.Am nevoie de niste carti de a 12-a:romana si literatura universala, ambele de la editura art, franceza L1 editura corint, filosofie tip B, latina editura didactica si pedagogica. Daca le are cineva si vrea sa le vanda la juma de pret il rog sa-mi dea mesaj privat.Chiar am nevoie de ele si noi sunt destul de scumpe.ma scuzati daca nu am pus anuntu asta unde trebuia.

2 răspunsuri:
| Thau_Mada_1997 a răspuns:

Da am literatura si romana universala costa 50 de lei an magazin eu o dau cu 25 de lei

| Nastia explică (pentru Thau_Mada_1997):

Buna,eram a 12-a acum 2 ani.Nu mai am nevoie de ele acum.