| simplu0 a întrebat:

Ma ajutati si pe mine va rog? Mi-au cerut numarul sa vada daca facebook-ul meu e real si trebuia sa imi trimta un mesaj si nu mi-a aparut. Si acum nu pot intra pe contul meu de facebook. De ce nu am primit deja mesajul de confirmare?

Răspuns Câştigător
| Sibeluca a răspuns:

Pai.apasa acolo sa mai trimita odata smsul.dar sigur ai dat nr de tel corect? big grin

| simplu0 explică (pentru Sibeluca):

Da am dat nr corect si am trimis sms-ul de mai multe ori si nu ma mai lasa si nu am primit nici un mesaj sad

1 răspuns: