| AntonioX25 a întrebat:

ma numesc Antonio si as vrea sa cumpar un joc de pe steam in valoare de ~ 3 euro, si am inteles ca un paysafecard in valoare de 25 lei = 5 euro, dar problema e alta nu pot sa cumpar paysafecard deoarece vanzatotarea nu stie de asa ceva si nu stiu cum sa ii explic, ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| Martin_Ioana_1996 a răspuns:

Sunt în Profi, Kaufland etc. automate de unde poți cumpăra Paysafe. big grin

| AntonioX25 explică (pentru Martin_Ioana_1996):

Adica dai 25 de lei de ex si iti da un cod in valoare de 5 euro?

5 răspunsuri:
| VladonGorgan a răspuns:

Dacă nu stie înseamna ca nu are

| VladonGorgan a răspuns:

Pur si simplu cumpara de pe alte magazine de jocuri PC online

| VladonGorgan a răspuns:

Eu stiu un magazin cu preturi scăzute dar e rus