| Andrei00RoLLer a întrebat:

Am primit de la un prieten o cartela cosmote care a blocat-o si nu ii stie numarul. Puk-ul nul mai are si nici pinul. Normal erau pe scheda primita dar a aruncat-o. Se poate afla puk-ul sau numarul de telefon prin seria cartelei la cosmote? Ofer funda big grin

Răspuns Câştigător
| fgsdfgdfgdsfgfd a răspuns:

Si prietena mea a ajuns in situatia ca nu stia puk-ul.Ea s-a dus la unul din magazinele cosmote si i-a deblocat telefonul altcumva nu poti...ei i-a cerut 50 de lei :\

| darrio2007 a răspuns (pentru fgsdfgdfgdsfgfd):

Ce treaba are telefonul cu cartela? El are cartela blocata nu telefonul.

2 răspunsuri:
| inpauza1org a răspuns:

Da se poate afla la *100#.