| Strikey a întrebat:

Ma uitam pe site-ul "te cunosc de undeva" si cand sa vad un videoclip nu imi merge. Scrie: "Acest video poate fi vizualizat doar de pe teritoriul Romaniei."? Eu sunt in Romania nu dunt plecat in strinatate. Funda care stie cum sa rezolv problema.

2 răspunsuri:
| AlinnJe a răspuns:

Off.
Daca esti pe la granita esti considerat din Bulgaria sau oriunde est in jurul granitei.
De acest lucru NU poti scapa, trebuie decat sa te dezabonezi.
Funda.

| BacoNNe a răspuns:

Buna iti da erroarea aceea pentru ca ei iti identifica calculatorul/laptopul ca ar fi in alta tara