| anonim_4396 a întrebat:

Mai am un an pana termin liceul si m-am decis sa dau la Facultatea de Psihologie si Stiintele Educatiei din cadrul Universitatii din Bucuresti.Problema este ca nu gasesc pe net nici un model de subiect dat in anii anteriori si as vrea sa imi fac o parere legata de admitere. Daca stie cineva unde pot gasi subiectele sau macar daca e cineva care a aplicat la aceasta facultate si poate sa ma ajute cu o parere, ma va ajuta enorm de mult.Va multumesc anticipat!

1 răspuns:
| curioasa210 a răspuns:

Poti sa de duci la Universitate si sa ceri modele. Nu stiu sigur daca iti vor da. Daca nu vor/nu pot/nu mai au, le ceri macar o parere sau un subiect. Vezi cum se face. Sper ca te-am ajutat!