| EllaBååå a întrebat:

Maine imi cumpar un catelus.Nu stiu ce nume sa ii pun.Ma ajutati voi? Voua ce nume v-ar placea. Appp este baietel.
Va multumesc...

12 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Buna! Rexy,Labus,Ghemotoc,Motocel,Micky,Arnold,Azorel,Bubico,Boby, Bunny, Puffy

| ..pYtBulL.. a răspuns:

Dildău

| Amoniac a răspuns:

Mie mi-ar placea ca catelul meu sa se numeasca Schipy... Funda? tongue

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai:Brutus,Rexy,Rexyo,Lucky(se pronunta LAKI), funda?

| covaci101 a răspuns:

Cred că i-ar place să-l cheme Zorel! happy

| savino23 a răspuns:

Peticut,peticel,bishu,gordon,rex,max,robynyk,pongo etc.

| Paula1148 a răspuns:

Emm, trebuie sa te uiti mai intii la infatisarea lui si ii pui numele in functie de cum arata, genul e un tip tare inseamna ca ii pui numele Rex sau Snacks, iar daca e genul de tip dragut ii pui numele Sunny sau daca e pufos pune-i numele puppy. Sper ca te-a ajutat happy

| pufyparadox13 a răspuns:

Spun ce-mi trece acum prin cap : Mojojojo, Branza, Licurici, Dildau, Sapunel, Ghitza, Buton, Wall-e, Alvin. Pe al meu il cheama Richi (rasa pitica), al verisorei mele Bitza (tot rasa pitica), Codrut (e pui ce ciobanesc mioritic), al vecinei mele Sadam (ciobanesc de 6 ani). Am avut un caine foarte batran pe nume Tanu dar a murit crying. Daca mi-as mai lua un caine l-as numi Hope (speranta) datorita periodei dificile pe care o trec acum.

| bebeluss a răspuns:

Cu siguranta rex asa il cheama si pe cutu meusmugsmug ii de luphappy

| fanccky37 a răspuns:

Roni puppy pucky kuky

| Denyssuka a răspuns:

Mi-e imi place numele de Spike :*