| frostxtq a întrebat:

Buna membrii TPU!

Ce aparat de fotografiat ati putea sa imi recomandati pana la suma de 800 de RON? Nu doresc site-uri sau link-uri de unde sa comand deoarece m-am informat cam peste tot si in principiu stiu ce as vrea sa achizitionez. Doresc raspunsuri din partea persoanelor pasionate de fotografie care pot sa imi dea o recomandare din punct de vedere personal. Cei care au un aparat bun care merita cumparat sau persoane care au acest hobby si stiu ceva sigur.

Multumesc! happy

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Oana_Miruna_1993 a răspuns:

Daca doresti la mana a doua iti recomand Canon 1100d sau 400d. Eu mi am comandat unul cu bugetul de 400 ron nou nout Nikon coolpix l120, da si eu sunt pasionata de fotografie cele Canon sunt mai complicate. Nikon ul asta e ok si bun pentru incepatori ca noi. Intre timp o sa imi cumpar altele. Canon 1100d focalizeaza foarte bine. In schimb Nikon-urile nu la fel dar sunt mai avansate in setari. Deci iti recomand Nikon coolpix l120