| wolfman22 a întrebat:

de la un timp sunt pasionat de fotografie, acum am un aparat de fotografiat Sony wx7, insa doresc sa cumpar un amparat DSLR,eu am gasit ceba dar nu stiu cat de bun este, cum ar fi: Nikon 3200, sau Canon 7D?
Dau funda!
Recomandati-mi un aparat bunde la Nikon sau Canon, si care sunt cele mai noi aparute la Canon si Nikon?!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Iti fac un top 10 cu cele mai bune DSLR-uri in 2012 (sunt si cele mai noi aparute)
01.Canon EOS 1D Mark IV
02.Nikon D3X
03.Nikon D7000
04.Canon EOS-1Ds Mark III
05.Nikon D700
06.Olympus E-5
07.Pentax K-5
08.Canon EOS 5D Mark II
09.Canon EOS 7D
10.Nikon D300S

De aici alegi tu in functie de banii care esti dispus sa platesti un aparat foto.
Bafta!