| SkyWalker3404 a întrebat:

Bună, mi-a fost anulat de 2 ori zborul pe ruta UK-RO iar s-au închis zborurile în țară sau ce doamne iartă-mă? Ma gândeam ca dacă ar fi închise nu ai putea sa cumperi bilete.Din cauza stării de izolare sa fie oare?

1 răspuns:
| Osneros a răspuns:

laughing hai cu transport rutier dacă vrei să vii, altfel n-ai șanse.
Mie mi s-au anulat 5 bilete din aprilie până în iunie, am zis că poate-poate termină ăștia cu prostiile și pot să vin.
Am venit cu autocarul până la urmă.