| Mariaa321 a întrebat:

mi-am activat o extroptiune la Vodafone si am 300 mb internet.dar nu imi merge... ce trebuie sa fac ca sa mearga..cum se activeaza?

3 răspunsuri:
| Dolyta a răspuns:

Netul il activezi de pe la setari- retea ...depinde ce telefon ai. eu am Samsung galaxy si dau setari- wireless si retea-retele mobile-utilizare oachete de date

| Nitescu_Theodor_1995 a răspuns:

Trebuie sa ai setarile de internet instalate, versiunea Vodafone pe care ti-o trimit ei odata cu mesajul de confirmare a activarii optiunii. Daca nu ti-a venit--->Relatii cu clienii--->,, Nenea, mai vreau pufoaica'' le instalezi, repornesti telefonul, intrii la internet, cauti prin setari unde iti alegi reteaua, alegi Vodafone si ce-o mai scrie, apoi ar trebui sa mearga

| Bya28 a răspuns:

Trebuie sa intri in setari-Wirelles si retea-retele mobile-Utilizare pachete de date FUNDA?