| gabydevil a întrebat:

mi-am luat un lg gs290 si cand intru pe youtube sa vad un videoclip imi zice,, verifica setarile pentru APN,, ce pot face?

1 răspuns:
| catalinbvc a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema, dar cu un alt tip de telefon; si am tot incercat sa ii schimb setarile la internet si tot degeaba. Apoi am schimbat internetul pe Vodafone, setarile mi-au intrat automat si functioneaza si youtube. Partea mai nasoala este ca imi termina imediat traficul si au optiuni pentru internet cu trafic putin