| Silv3r a întrebat:

Deci am un Nokia 6234. ( telefon pe care merge youtube ). intru pe youtube dau pe un videoclip dau urmareste imi intra pe tot ecranu` si cand dau "incarca" spune. "verifica setarile conexiunii".
Ce as putea sa fac?
Funda. happy

1 răspuns:
| Ciprian16 a răspuns:

Eu am un LG si tot asa face in primul rand ti-a mai mers vreodata pe youtube? Stiu ca ai zis ca "tell pe care merge youtube"dar daca nu ti-a mai mers poate ca e de la site pe care te uiti, sau trebuie setat la ce dimensiune vizualizezi videoul ...sau pur si simplu nu e bun siteu sau video pe care vrei sal redai...
Bft! sper ca te-am ajutat...