| rosses a întrebat:

Mi s`a creat un folder si si nu pot sa il mai sterg "flux foto" si nu pot sa sterg nici`o poza nici din tel nici din itunes sad si in flux foto am numai dulblurile din rola film...ma ajuta cineva va rog?! sad

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

CUM STERGI UN FOLDER SAU UN FISIER CARE NU SE STERGE
Intra in Safe Mode cu tasta F8 si sterge-l de acolo! Daca nu merge descarca de aici Unlocker http://unlocker.ro.malavida.com/d913-descarcare-gratuita-windows Unlocker este un program de calculator folosit pentru a elimina fisiere.
Unlocker elimina fisierele blocate sau fisierele ce nu se pot elimina.
Unlocker detecteaza si elibereaza de aplicatiile si procesele ce blocheaza un fisier pe care vrem sa îl eliminam.
Cu Unlocker putem elimina orice tip de fisier aflat în uz, blocat de un virus sau de oricare alta aplicatie.
Unlocker este foarte util atunci când vrem sa eliminam manual fisiere infectate de virusi.
Succes!

| Remus13 a răspuns:

Dai restart la PC, cand auzi un piuit apesi pe tasta F8 de pe tastatura si il vei putea sterge de acolo foarte simplu.
Iti trebuie un antivirus bun, sa te atentioneze cand ai un virus, un keylogger in calculator, sa-l stearga automat.

| Tanasa_Moldovan_1987 a răspuns:

Sa inteleg ca ai un iphone sau ipad cu ios 5. x? atunci ce ai tu acolo sunt pozele care din greseala fara sa iti dai seama le-ai stocat pe icloud. asta e un lucru bun, in cazul in care nu ai acele poze pe pc si le pierzi si de pe device le poti recupera din icloud. daca nu vrei sa mai ai poze in acel fisier care nu se poate sterge, deoarece e un fisier creat de ios, atunci dezactiveaza din setari optiunea fluxfoto si sterge doar pozele din interior. bafta