| Dariuspopa a întrebat:

Mi-am luat iPhone5c nu de mult, si am si eu o problema cu folderele/fisierele cu poze, deci am unul de la telefon : Rola film, unul de la Text camera, unul De la Retrica.
Acum doua zile am bagat cateva poze din calculator in iPhone si s-a creat un folder nou,, Fototeca,, se numeste si nu pot sa il sterg sau sa sterg pozele din el straight face, nu imi apare cum apare la cele lalte, la cele lalte dau Editare si apare Partajati, Adaugati la si Stergeti, in Fototeca nu apare stergeti, va rog ajutati-ma, cel mai bun si mai de ajutor raspuns primeste Funda+Vot!
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Komarov a răspuns:

Incearca programele urmatoare iFunBox sau CopyTrans daca stii engleza automat te descurci cu meniu dai la sectiunea de fotografii si iti stergi folderele obligatoriu e sa ai i-tunes in pc funda?