| brk a întrebat:

mi-am uitat parola de la facebook si de la mess, si nu stiu nici intrebarile secrete de la resetarea parolei de mess, ce pot face? ajutati-ma va rog, am nevoie urgenta. dau funda.

8 răspunsuri:
| ReusxD a răspuns:

Bună,dacă ţi-ai uiTat intrebările secreTe de la cont, pa id.Trebuie să îŢi faci alTul nou.

| brk explică (pentru ReusxD):

Alta solutie nu e? imi trebuie urgent.

| ReusxD a răspuns (pentru brk):

Nu,cu ajuTorul intrebărilor puTeai să aflii parola.Altă soluţii nu stiu.
Sau caută hackuri pe net.
Fundă?

| jeek0 a răspuns:

Ori vrei sa afli parola altcuiva?

| brk explică (pentru jeek0):

Nuuu...e id-ul meu dar il am de mult, si numai stiu intrebarile alea secrete, si trebuia sa vb cu maica-mea si numai stiu parolele.

| robytoby a răspuns:

Pentru facebook intra aici, https://www.facebook.com/login/identify? c introdu adresa de email, sau telefonul, numele complet si poti afla parola.
Bafta
urmeaza pasii.

| carmona a răspuns:

Ar cam trebui sa îti faci al cont

| DAN3ZX a răspuns (pentru carmona):

Pentru o parola simpa trebuie sa stii gen eu mi am pus zxcvbnm23
asta-i exemplu