| Not_4763 a întrebat:

Pe favebook cum pot avea ca prieten o vedeta? Adica cum as putea sa ii trimit o cerere de prietenie? Funda si vot!

3 răspunsuri:
| Draagos a răspuns:

Vedeta? Da ce noi avem vedete? raised eyebrows

| mamarutza12 a răspuns:

Da poti ca si ei au facebook, dar nu sub numele lor real( uita-te pe facebook la prodan rada la prieteni, si gasesti ceva vedete. stiu ca nu toate sunt vedete, ci doar copii mici si prosti, dar poti incerca). cererea de prietenie le-o trimiti cum le-o trimiti la toti, apasand pe butonul adauga prieten.

| IulianAndrei a răspuns:

Pe facebook nu cred ca poti sa ai ca prieten o vedeta, pentru ca vedetele au pagini, nu conturi. Cel putin poti sa dai like si vedeta va posta pe contul tau noutati, melodii noi, poze etc.:-)