| PattyC a întrebat:

pe siteul intuitext (didactic.ro) trebiue sa platesti daca da spuneti-mi cum sa-mi sterg contul.Va roog Funda+vot

5 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Site-ul didactic.ro e gratuit. Ai acces la o baza de materiale scolare foarte utile, postate chiar de cei care si-au facut cont la fel ca tine. Unele fisiere nu pot fi accesate decat daca ai un cont (care nu te costa nimic).

| PattyC explică (pentru dannyel86):

Dar daca vreau sa mi-l sterg.Cum il pot sterge?

| dannyel86 a răspuns (pentru PattyC):

Am intrat pe un cont de pe didactic.ro, dar nu am gasit o optiune de stergere cont. Ori nu am vazut eu bine, ori nu exista o astfel de posibilitate. Ai putea contacta administratorii site-ului pentru a-ti sterge contul, daca nu mai doresti utilizarea lui.

| TheBlackAng3l a răspuns:

Nu trebuie sa platesti

| BiancaAndreeaa a răspuns:

Ai reusit sa stergi contul? Te rog spune mi si mie daca da...si eu vreau sa l sterg