| anonim_4396 a întrebat:

Buna, pe Youtube, cum pot sa imi salvez in PC arhiva la toata activitatea mea (cum se poate si la Facebook)? Vreau sa sterg toate conturile si sa imi pastrez unul singur, dar vreau sa salvez "amintiriile" (la ce m-am uitat, ce am cautat etc.)

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Youtube nu pastreaza activitatea ta, doar filmele incarcate de tine.

Salvezi toata istoria browserului, iar videourile le poti salva cu mai multe programe /aplicatii, plug-in-uri la browser sau chiar online de pe site-uri dedicate descarcarilor de filme.

Iti doresc RABDARE MULTA! big grin