| SummerxD a întrebat:

Cum pot sa imi sterg conturile de la facebook de acolo cum intri sa iti pui parola si emailul ...de la email vreau sa sterg? ...se poate? funda**

Răspuns Câştigător
| cypryan11 a răspuns:

Da se poate. dai la setarile contuli apoi ai in stanga undeva unde scriegenera,securitate, notificari etc.dai unde scrie securitate si de acolo o sa iti scrie etări de securitate
Întrebare de securitateEditează
Setting a security question will help us identify you.
Navigare SecurizatăEditează
Navigarea securizată este dezactivată.
Login NotificationsEditează
Login notifications are dezactivate.
Aprobarea autentificărilorEditează
Aprobarea este deloc necesară la autentificarea de pe un dispozitiv necunoscut.
Parole de aplicaţiiEditează
Nu aţi creat parole de aplicaţii.
Recognized DevicesEditează
No recognized devices.
Active SessionsEditează
Logged in from Iasi, IS, RO.
Dezactivaţi contul., funda?

1 răspuns:
| Sori_Sori_1983 a răspuns:

Da vreau sa sterg