| MiKuTzA_6758 a întrebat:

poate cineva sa imi spuna cum pot sa incarc un clip pe youtube? va rog frumos... Dau funda celui care ma va lamuri mai bine:X:*

Răspuns Câştigător
| Allkin a răspuns:

Buna.In primul rand ca sa poti incarca clipuri pe youtube trebuie sa-ti faci cont.
Intra aici: http://www.youtube.com/create_account?next=%2Findex
Completezi formularul, dupa care te loghezi.
Dupa ce esti logata Apasa pe "Upload" langa bara de cautare pe youtube.
-Selectezi Upload Video si selectezi clipul din calculator.(nu trebuie sa depaseasca 2GB si 15 minute lungime).
-Completezi la "Video information and privacy settings" cu informatii despre Clip si astepti sa se incarce videoul.
-Cand incarcarea va fi completa iti va aparea linkul.
-In 10 minute clipul o sa fie procesat pentru imbunatatirea calitatii.
Bafta!

5 răspunsuri:
| LeoMessi38 a răspuns:

Intri pe youtube adica lasa ca fac un print si iti arat

http://i.imgur.com/0YbyA.png
http://i.imgur.com/zktfv.png

si dupa aia te descurci tu

| Radu18 a răspuns:

Fisierele pe care le incari pe youtube trebuie sa fie avi, iar avi poti sa le faci cu movie maker sau proshow goldwinking

| klaudia_4431 a răspuns:

Iti faci cont pe youtube apoi este o categorie la setings,, umpload video,, si umploadezi videoclipul pe care doresti sa-l postezi.restu iti dai si tu singurica seamahappy

| jojolik15 a răspuns:

Pai iti faci cont pe youtube. apoi intri in contul tau, daclik pe butonul upload de sus apoi iti apare o pagina cu o casuta unde scrie incarcati un videoclip si asta e tot

| MiKuTzA_6758 explică:

Nu a reuşit (nu se poate converti fişierul video) sad dc scrie asa?