| birdie14 a întrebat:

Buna preteni de pe TPU.As vrea sa stiu, cei care aveti Mozilla Firefox 4(noua versiune), cum pot sa setez Google ca home page?
Daca nu cer prea mult, raspuns rapid.
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| chelutzul a răspuns:

Ai undeva in stanga sus o casuta unde scrie " Fifefox", click, apoi Optiuni si ai la General sati setezi homepage

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Tools - Options - General - Home page: www.google.ro - Ok

| Anonymous0 a răspuns:

Dai sus la 'unelte' apoi dai la optiuni...si apoi setezi pagina de start Google, scriind la: Pagina de start google.ro
sper ca am fost de ajutor. Funda?:d pls plsbatting eyelashes

| vlad4game a răspuns:

Am eu mozilla 4... deci dai la unelte. optiuni si vezi acolo pagina de start si bagi google :d sper ca te-am ajutat. funda?