| denisa17 a întrebat:

As vrea sa stiu cum pot sa imi setez un site ca home page daca folosesc mozila firefox! mersi mult:*:*:*:*

Răspuns Câştigător
| TzaCaNeL a răspuns:

Intri in Unelte(Tools)->Optiuni(Options), si ai acolo Pagina de start(Home Page), si scrii site-ul pe care il doresti sa il ai ca pagina de start.

4 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Unelte -opţiuni-general-pagină de start. Acolo scrii ce vrei tu! Baftă!

| Zady a răspuns:

Romana(engleza)
unelte(tools)/optiuni(options)/va aparea o casuta iar undeva sus in acea casuta scrie pagina de start(homepage) scrii pagina care o vrei si dai ok

| Mihai_2777 a răspuns:

Dai sus pe unelte langa help si te duci in jos la optiuni si iti setezi situ de pe care vrei sa-ti porneasca

| Vlad1100 a răspuns:

Da. Deci e vorba de Tools > Options > si acolo setezi homepage.
be happy happy