| Maddutzakiss a întrebat:

Trebuie neaparat sa ajung pe strada Matei Basarab, Ploiesti. Stie cineva unde este? Daca puteti, dati-mi niste puncte de reper.

3 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Nu sunt de acolo dar iti da niste idei.Ori iei un taxi, si te va duce acolo unde vrei, ori un autobuz, sau maxi-taxi si intrebi soferul unde sa cobori.Sau pe oameni din statie.Eu asa peocedezcans sunt intru-un oras strain si nu cunosc pe nimei.

| beastboy84 a răspuns:

Strada e langa Biserica Sfintii Apostoli Petru si Pavel

| Maddutzakiss explică:

Pai autobuzul ma lasa sa zic in apropiere dar de acolo si pana la strada nu stiu sa ajung si nu prea imi place sa ma duc asa undeva fara sa stiu sigur unde trebuie sa ajung