| anonim_4396 a întrebat:

Buna Prieteni TPU. Va rog frumos sa ma ajutați dacă se poate...Mi-am pierdut licența de la un program numit Lope Edit (Fille Menu Tools) și nu o mai pot recupera. Ati putea da un Sfat?

Răspuns Câştigător
| NLS a răspuns:

Si daca nu o poți recupera cum a indicat siera1, eu nu as plăti pentru una noua.

Programul ala e din 1900 toamna, exista Notepad++, mult mai bun decât acela, actualizat, funcții noi, si e complet gratuit.

Atâta doar ca nu sunt sigur dacă are Hex Editor integrat, insa ar trebui sa existe și Hex Editor gratuit.

| COSTEL43 a răspuns (pentru NLS):

Mulțumesc frumos am să încerc să mai caut license...

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ia legătura cu providerul poate te mai are in evidență

| COSTEL43 a răspuns:

Am încercat dar?