| adriana543768654567895334 a întrebat:

Problema mea este urmatoarea. Acesta este primul meu cont pe TpU.
Am trimis mesaj la contact sa mi-l stearga. apoi peste cateva zile i-am spus sa nu mi-l mai stearga ci doar sa imi stearga toate intrebarile. cam in cat timp se vor sterge?

si 2. Mi-am facut inca 2 conturi alaltaieri si am raspuns la mai mult de 100 de intrebari pe ambele conturi si la mine scria ca nu am niciun punct si nici un raspuns si cand dadeam pe 0 ala de la profil la vezi raspunsurile apareau. Da rankul meu era cel mai mare si nu-mi scadea de loc? Ce se intampla?

Multumesc Anticipat. PaPa PuP

2 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

1) ...ma eu iti zic sincer! Nu cred ca te asculta nimeni, si nu o sa ti se stearga nimic!
2) ...nu ti-a crescut rankul pentru ca TPU nu actualizeazaa punctajul in timp real, ci de 2 ori pe zi! (din cate am vazut eu )
respectiv la orele 17 si 5 dimineata!

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

1. Tinand cont ca te-ai gandit si razgandit, tind sa cred ca nu ai argumente solide. Asa ca te poti astepta la un raspuns negativ (sa nu-ti fie sters nimic, fiindca intrebarile pe TPU se4 sterg numai adac ai argumente foarte solide, nu ca te-ai plictisit sau asa ai chef). Oricum, vei primi raspuns in cele 30 de zile legale.
2. Daca iti faci cont nou, dureaza o vreme pana ti se modereaza raspunsurile. De-abia dupa aceea vei primi puncte. Deci ai si tu rabdare macar pana luni.