| Alexxxxxxx a întrebat:

Puteti sa imi spuneti de ce nu imi merge USB-ul la telefon [ZTE RACER II]? pana acum a mers dar azi l-am bagat si nu mi-a mai aparut chesti aia pe ecran! Cum sa il fac sa mearga, va rog!

Răspuns Câştigător
| kscorpio a răspuns:

Ai incercat sa inchizi de tot telefonul si dupa aia sa-l deschizi? adica un fel de restart. daca nu merge nici asa mai incearca sa reinitializezi setarile telefonului, dar o sa ti se schimbe setarile facute de tine si trebuie sa ti le schimbi din nou. Si mie mi s-a intamplat sa nu imi mai recunoasca USB-ul dar dupa ce am inchis tel. si l-am repornit mi-a recunoscut USB-ul. am ales optiunea stocare in masa si a mers

1 răspuns:
| G28AEjdvjRaendnPrT a răspuns:

Probabil s-a stricat, daca l-ai bagat gresit o data sau daca l-ai fortat la bagare l-ai stricat!