| minhoshinee a întrebat:

Puteti sa imi spuneti de ce nu imi merge USB-ul? pana acum a mers dar azi l-am bagat si nu mi-a mai aparut chesti aia pe ecran! Cum sa il fac sa mearga, va rog!

4 răspunsuri:
| mistikk a răspuns:

Ce telefon ai? daca e Lg asa mi se inmtampla si mie nu cred ca este vreo problema nu s`a mai conectat o luna de zile dar acum vad ca merge

| mistikk a răspuns:

Samsungurile sunt cele mai proaste telefoane

| minhoshinee explică:

Mersi,o sa incerc. nu, al meu e nu Samsung enervant!

| MistikLife a răspuns:

Baga cablul de date in telefon si intra in computer si pe langa data(Dhappy si Local Disk(Chappy o sa iti mai apara inca ceva care este cablul de date montat in telefonul tau happy