| TraficantX a întrebat:

..

Astazi am mers cam 2 ore cu autobuzul iar telefonul l-am avut in buzunarul de la spate al pantalonilor...cand ajung acasa scot telefonul, vad ca numai merge touchscreenul... telefonul este un huawei u7510, si a aparut pe ecran ca un fel de apa asa intre carcasa si ecran, ce e de facut va rog spuneti-mi dau funda:*

Răspuns Câştigător
| zdrangoi a răspuns:

Cred ca i-ai stricat display-ul (ecranul) care costa destul demult ca sa-l schimbi.
du-te la un service si vezi ce-ti zice.
bafta!

3 răspunsuri:
| Eღilia62 a răspuns:

Daca te-ai asezat pe scaun cred ca telefonul a fost presat prea tare.Du-te la service sa-ti schimbi ecranul.

| xXPsychO983 a răspuns:

Pai... Cred ca trebuie sa-l duci la un om care se ocupa cu reparatii de telefoane sau trebuie sa te duci la cei de unde l-ai cumparat si aceei oameni o sa iti spuna ce-i de facut big grinhappy

| TraficantX explică:

Cam cat costa un ecran? ca sa stiu daca iau alt telefon sau nu?¿?¿?