| s3s a întrebat:

s-a inscris cineva la Politehnica in Bucuresti, e aglomerat la inscrieri, cum se procedeaza la interviu?

5 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

La câți au luat bacul...nu prea cred că este aglomerație. Anul trecut nici măcar nu s-au ocupat toate locurile de la buget.

| s3s explică (pentru 0rlando):

Toti se inscriu la ase

| NoInteres a răspuns:

politehnica este cea mai cautata universitate, o colega de a surorii mele s-a dus acolo, si nu stie ce sa faca, deoarece erau o gramada si 3 se bateau pe un loc. deci daca ai media mai mare de 9, 50 poate intrii laughing
Nu Glm!

| s3s explică (pentru NoInteres):

Serios...si sora ta unde se inscrie?

| NoInteres a răspuns (pentru s3s):

La ASE, si ea ar fi vrut la politehnica, dar sunt motive personale big grin