| DjMitZză a întrebat:

Saluut! happy As vrea sa stiu cum pot modifica o poza in PhotoScape, vreau sa fac fundalul negru si sa ramana numai ce vreau eu. dau funda! happy

Răspuns Câştigător
| Ankuuuu a răspuns:

. filter-> region(out of focus) -> black

7 răspunsuri:
| teodor10 a răspuns:

Asta poti sa faci pana si in paint prin simpla aplicare a culorii negre peste ce vrei sa dispara

| SunnyFlame a răspuns:

De cand tot incerc sa stiu si ew...
daca stie cineva imi spui si mie
te rog
mz :*

| boboboy98 a răspuns:

Cu photo editor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa intri dai la file si scrie power paint

Pai cu PhotoScape nu poti face fundalul negru :p O poti modifica in multe alte feluri dar nu poti colora fundalul. Chestia asta o poti face doar in Paint, din cate stiu eu, dar dureaza ceva timp. Oricum, e destul de bun. Adica daca dai un contur frumos si cu multa, multa rabdare, o sa iti iasa super. Bafta. Funda?

| pitrik a răspuns:

Tu mai bine lasa PhotoScapeul, si apucate sa inveti Photoshopu, e mult mai bun photoshopu...

| alexa_4335 a răspuns:

Cu PhotoScape nu poti modifica fundalul... dar incearca cu paint ca sigur iti va esi cu putina rabdare si vointa. Bafta! Funda?