| r3laxX a întrebat:

Buna,
Scuzati ca trebuie sa repet acesta intrebare dar prima data nu am fost inteles prea bine.
Doresc sa cumpar "Self Stirring Mug".
Este o cana mai speciala (am sa va pun un link), dar nu stiu de unde pot sa o cumpar.
Doresc daca se poate sa fie un sitte romanesc si unul mai cunoscut, nu cine site ce "fundatura" de sitte( daca ma intelegeti)

http://www.go4all.ro/cumpara/cana-pentru-ness-self-stirr ing-mug-7749914#

Este si un video care spune tot in 1:06 min
Pe ocazii, mercador, eMAG,... ori care doar sa fie.

1 răspuns:
| Alexu2004 a răspuns:

Http://www.amazon.co.uk/......B000G04RC6 | | | | | Sper sa iti fie de folos! Funda? :)