| dydda a întrebat:

Scuzati categoria. Maine plec in vacanta cu avoinul si vreau sa imi iau si placa de par. Pot sa o iau? Mama insista ca nu ma lasa la aeroport cu ea

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Poti s-o pui in bagajul de cala, fara probleme. De fapt, nici nu cred ca ai avea nevoie de ea in bagajul de mana, pentru un zbor de 2-3 ore.

| mihai69 a răspuns:

Poti s-o iei - nu figurează pe lista cu obiecte interzise la bordul avioanelor sau în bagajele de cală.PS eu as scrie cu diacritice, dar TPU le shterge! crying