| barbieA a întrebat:

se poate face abonament la cosmote, Vodafone sau Orange cu buletinul este de Italia? stiu ca se cere si contractul de casa... casa aflata in Romania evident dar se poate daca nu este de natie romana si totusi are casa in ro? pls help

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Da, la Orange si cetatenii straini isi pot face abonament. Este necesar sa aiba pasaportul, legitimatia de sedere, contractul de inchiriere sau de proprietate a locuintei pe acelasi nume cu cel din legitimatia de sedere (nu se accepta adresa de hotel).
Mai multe detalii aici http://www.orange.ro/shops/abonare-ro.html.
O zi buna,
Orange Helpers