| Rox3tte a întrebat:

Acum un an dupa ce am trecut de la o schimbare pozitiva la una intr-un mod negativ fata de cum ma stiau ceilalti din jurul meu, am pierdut multa materie de clasa a VII - a, insa cu greu incerc sa fiu ceea ce am fost candva. In fine, am reusit cu mari eforturi si vointa sa fiu ceea ce am fost candva si sa invat mult mai bine decat in ceilalti ani!

Dar la matematica, unde intelegeam atat de bine din clasa...acum nu stiu ce am ca imi invat formule, teorie si imi fac temele, dar tot nu inteleg nimic.

Ce sfaturi imi puteti da, avand un program destul de incurcat si numai am timp de nimic happy!

1 răspuns:
| DiabolikDy a răspuns:

Ca sa intelegi mai bine ai putea lua ceva meditatii si nu neaparat de la un profesor si cineva un coleg care a inteles si are rabdarea necesara pentru a iti explica pendelete tot...happy daca doresti sa vorbim imi lasi un mesaj happy